X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

librarysari

کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب ساروی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ librarysari خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.


☘☘☘☘☘☘
بسم الله الرحمن الرحیم

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و تقدیر از شان و کرامت این آینده سازان ایران اسلامی

☘☘☘☘☘☘

 عصر شعری در انجمن شعر "بهار"کتابخانه علامه ابن شهر آشوب ساروی
 - به نام همین انجمن -  با عنوان "عصرشعر بهار" که در ارتباط با منادیان بهار دانش و تخصص که دانشجویان این مرز و بومند و مقارنه با ماه مبارک ربیع الاول ،

☘☘☘☘☘☘

 در کتابخانه علامه ابن شهرآشوب ساروی برگزار گردید.شایان ذکر است این برنامه با اجرای مجری -کارشناس و شاعرگرانقدر آقای سیدحمزه کاظمی سنگدهی و با حضور جمعی از شاعران برتر استان از جمله جناب آقای شعبان ذلیکانی(از اساتید شعرمازندرانی)،محسن طاهری(منتقد ومدرس شعر)،مهدی عباسی(شاعربرگزیده دیدارشاعران بامقام معظم رهبری(حفظه الله)درسال1393،حمیدمحمدی(برگزیده جشنواره های متعددشعر و شاعر اهلبیت "ع"، علیمردان گلی،رمضان جعفری،خانم ماهریس باباجانی،خانم محمدی،خانم پادیاب و خانم پورقلی و دیگر دوستان شاعر دریک جمع صمیمی اجرا شد.
اتفاقی دیگری که در این عصر شعر(بهار) موجب خرسندی و مسرت برگزارکنندگان گردید حضور سه دانش آموز نخبه ؛ خانم مریم فتحی دانش آموز پایه هفتم ابتدایی که یکی از پدیده های شعر امروز به شمار میروند(و برای اولین بار در جمع شعر خواندند و به جامعه هنری توسط این عصر شعر معرفی شدند) و آقایان علیرضا فتحی و امیرحسین عمویی از شاعران خوش آتیه کشورمان در این عصر شعر بود که با خواندن شعرهایشان تحسین حاضرین را برانگیختند.
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘

[ پنج‌شنبه 18 آذر 1395 ] [ 12:35 ] [ باقری ]

[ 0 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه