X
تبلیغات
رایتل

librarysari

کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب ساروی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ librarysari خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.


☘☘☘☘☘☘
بسم الله الرحمن الرحیم

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و تقدیر از شان و کرامت این آینده سازان ایران اسلامی

☘☘☘☘☘☘

 عصر شعری در انجمن شعر "بهار"کتابخانه علامه ابن شهر آشوب ساروی
 - به نام همین انجمن -  با عنوان "عصرشعر بهار" که در ارتباط با منادیان بهار دانش و تخصص که دانشجویان این مرز و بومند و مقارنه با ماه مبارک ربیع الاول ،

☘☘☘☘☘☘

 در کتابخانه علامه ابن شهرآشوب ساروی برگزار گردید.شایان ذکر است این برنامه با اجرای مجری -کارشناس و شاعرگرانقدر آقای سیدحمزه کاظمی سنگدهی و با حضور جمعی از شاعران برتر استان از جمله جناب آقای شعبان ذلیکانی(از اساتید شعرمازندرانی)،محسن طاهری(منتقد ومدرس شعر)،مهدی عباسی(شاعربرگزیده دیدارشاعران بامقام معظم رهبری(حفظه الله)درسال1393،حمیدمحمدی(برگزیده جشنواره های متعددشعر و شاعر اهلبیت "ع"، علیمردان گلی،رمضان جعفری،خانم ماهریس باباجانی،خانم محمدی،خانم پادیاب و خانم پورقلی و دیگر دوستان شاعر دریک جمع صمیمی اجرا شد.
اتفاقی دیگری که در این عصر شعر(بهار) موجب خرسندی و مسرت برگزارکنندگان گردید حضور سه دانش آموز نخبه ؛ خانم مریم فتحی دانش آموز پایه هفتم ابتدایی که یکی از پدیده های شعر امروز به شمار میروند(و برای اولین بار در جمع شعر خواندند و به جامعه هنری توسط این عصر شعر معرفی شدند) و آقایان علیرضا فتحی و امیرحسین عمویی از شاعران خوش آتیه کشورمان در این عصر شعر بود که با خواندن شعرهایشان تحسین حاضرین را برانگیختند.
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘

[ پنج‌شنبه 18 آذر 1395 ] [ 12:35 ] [ باقری ]

[ 0 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه