librarysari

کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب ساروی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ librarysari خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سه شنبه بیست و نه دی ماه 1394 در سالن اجتماعات زندان ساری با حضور 700 نفر از مددجویان بطور جداگانه و همزمان دربند زنان و مردان باهمکاری اداره زندان مرکزی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری و حوزه هنری  با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از جمله معرفی کتاب توسط مددجویان . نمایش تئاتر و اجرای سرود . سخنرانی بوده .

 همچنین حضور رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری جناب آقای باقری . همکاران کتابدار و مسولین کتابخانه ها و با حضور رییس زندان مرکزی جناب آقای عابدی و مسولین فرهنگی زندان از کتابخانه و بخش های فرهنگی بازدید نموده و در اختتامیه مراسم به 35 نفر از مددجویان فعال در کار فرهنگی در مراسم و معرفی کنندگان کتاب جوایزی به رسم یادبود تقدیم گردید و همچنین از مددجویان مدعو پذیرایی بعمل آمده وهمراه با آنان درنمازخانه زندان مرکزی نمازجماعت برگزار گردیده . در اینجا باید از جناب آقای علیزاده معاون و کارشناس ارشد کتابخانه های عمومی شهرستان ساری جهت پیگیری و برگزاری باشکوه این مراسم که با استقبال فراوان مددجویان این مرکز قرار گرفته کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

 

  

  

 

 

[ پنج‌شنبه 1 بهمن 1394 ] [ 09:33 ] [ باقری ]

[ 0 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه